Deka z keramických vláken
MOQ: 50 rolí
Popis
Deka z keramických vláken se vyrábí oboustranným vpichováním surových komponent do vláken a jejich nástřikem vysokoteplotní taveninou. Stupeň propletení vláken, odolnost proti delaminaci, pevnost v tahu a rovinnost povrchu, to vše se po procesu oboustranného vpichování výrazně zvýší. Vláknitá přikrývka neobsahuje žádné organické pojivo, což zajišťuje, že izolační přikrývka z keramických vláken je vyrobitelná a stabilní za podmínek vysokých a nízkých teplot. Kombinuje požární odolnost, tepelnou izolaci a tepelnou ochranu bez použití pojiva. Může si udržet dobrou pevnost v tahu, houževnatost a strukturu vláken při použití v neutrálním, oxidačním prostředí.
Výrobní metoda přikrývky z aluminiumsilikátových keramických vláken zahrnuje přídavek 17% ZrO2, který výrazně zvyšuje provozní teplotu produktu. Výrobek má sníženou tepelnou vodivost, vynikající tepelnou izolaci, je bez chuti, netoxický a bez azbestu. Má také energeticky úsporný účinek a rozsah pracovních teplot 800-1300 stupňů. V průmyslových pecích je nejčastěji používaným lehkým ohnivzdorným výrobkem s tepelnou izolací.
Funkce
Deka z keramických vláken si může zachovat dobrou pevnost v tahu, houževnatost a strukturu vláken, když se používá v neutrální a oxidační atmosféře. Teplotní odolnost je 950-1400 stupeň s chemickou stabilitou, tepelnou stabilitou, pohlcováním zvuku a snížením hluku, vysokou pevností v tahu, nízkou tepelnou vodivostí, nízkou tepelnou kapacitou atd. I má bílou barvu a má pravidelnou velikost.

aplikace
Deka z keramických vláken může být použita v letectví, oceli a petrochemii atd.
Používá se jakopožární a tepelné izolace vojenské techniky;
ttepelná izolace stěn a obložení průmyslových pecí a topných zařízení;
tepelná izolace vysokoteplotních zařízení;
tepelná izolace vysokoteplotních potrubí;
tepelná izolace elektrických komponentů.
Fyzikální a chemické indikátory
|
Vlastnosti
|
ST BLT |
GC BLT |
HABLT |
HZ BLT |
Osobní počítačBLT |
|
|
Specifikace Tepl. (stupeň) |
1260 |
1260 |
1360 |
1430 |
1600 |
|
|
Pracovní teplota (stupeň) |
1050 |
1100 |
1200 |
1350 |
1500 |
|
|
Objemová hustota (kg/m3) |
64-160 |
64-160 |
64-160 |
64-160 |
96/128 |
|
|
@24H Lineární smrštění po zahřátí |
-3 (1000 stupňů) |
-3 (1100 stupňů) |
-3 (1250 stupňů) |
-3 (1350 stupňů) |
-1 (1400 stupňů) |
|
|
Tepelná vodivost |
0.09 (400 stupňů) 0.17 (800 stupňů) 0.32 (1000 stupňů) |
0.09 (400 stupňů) 0.17 (800 stupňů) 0.31 (1000 stupňů) |
0.09 (400 stupňů) 0.13 (600 stupňů) 0.22 (1000 stupňů) |
0.09 (400 stupňů) 0.76 (600 stupňů) 0.22 (1000 stupňů) |
0.16 (600 stupňů) 0.28 (1000 stupňů) 0.45 (1400 stupňů) |
|
|
Pevnost v tahu (MPa) |
0.05 |
0.05 |
0.06 |
0.06 |
0.08 |
|
|
Chemikálie Složení
|
Hliník2O3 |
43 |
44 |
51 |
35 |
71 |
|
|
Hliník2O3+SiO2 |
96 |
98 |
99 |
- |
- |
|
|
ZrO2 |
- |
- |
- |
13-15 |
- |
|
|
Fe2O3 |
1.0 |
0.5 |
0.2 |
0.2 |
0.2 |
|
|
Sodík2O+K2O |
0.5 |
0.3 |
0.2 |
0.2 |
0.2 |
|
Velikost (mm)
|
DÉLKA * ŠÍŘKA * TLOUŠŤKA |
TLOUŠŤKA 10-25
|
||||
Produktivní proces
Jako primární suroviny slouží bauxit a koksové kameny. Po roztavení při vysokých teplotách v elektrické peci se materiály následně přemění na vlákna metodou vstřikování a házení. Potom se přidá pojivo a produkty vláknité pokrývky se ochladí, suší a tvarují.
1. Surovina přikrývky z keramických vláken má kontrolu kvality včetně fyzikálního a chemického testování.
Vybrané suroviny vložte do pece pro vysokoteplotní zvlákňování.
2. Jehla s jehlovacím strojem.
3. Utkanou deku srolujte.

Balení A Odeslání
Balení podle bezpečnostního námořního balení Standard
Expedice: naložení hotového obalového materiálu v továrně kontejnerem Door toDoor
Tvrdým papírovým kartonem (vně) + plastovými sáčky (uvnitř).

Populární Tagy: Deka z keramických vláken, Čína Výrobci, dodavatelé, továrna na deku z keramických vláken
Dvojice
NeMohlo by se Vám také líbit
Odeslat dotaz















